Oferta plaży Millenium

Kołobrzeskie plaże administrowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji mają łączną długość 12,5 km i należą do najczystszych w Polsce. Potwierdzają to otrzymane dla kąpielisk: Plaża Zachodnia oraz Plaża Centralna na sezon 2013 Certyfikaty Błękitnej Flagi, przyznane przez Foundation for Environmental Education. Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwa 75 ratowników w tym ratownicy medyczni. Przy kąpieliskach znajduje się łącznie 8 natrysków. Na plażę bez problemu mogą dostać się osoby niepełnosprawne, dzięki funkcjonującym 3 zjazdom dla tych osób. Ponadto od 1 maja 2013 roku funkcjonują 2 odcinki plaży na które można przychodzić z psami. Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje oraz regulamin korzystania ze strzeżonych kąpielisk w Kołobrzegu administrowanych przez MOSiR.

Projekt „Plaża Milenium”

Co roku w okresie wakacyjnym organizowany jest projekt „Plaża Milenium”, podczas którego zorganizowane zostaje miasteczko sportowo-rekreacyjne, w którym prowadzone są turnieje, konkursy i zabawy rekreacyjne, otwarte dla mieszkańców i turystów.

Zapraszamy wszystkich do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Plaża Milenium zlokalizowana jest w okolicy Kamiennego Szańca (po lewej stronie). Zejście na Plażę vis a vis hotelu ProVita (mapka z lokazizacją u dołu strony)

Czekamy również na najmłodszych plażowiczów! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Zapraszamy do zabawy i spędzania czasu na sportowo.

Zobacz: Grand Prix Siatkówki 2018 - oferta sponsorska

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty